W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Toxic Shark (2017) | Aventure, Horror, Fantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një tërheqje turistike tropikale për beqarët kthehet në një vend të tmerrshëm kur të ftuarit kuptojnë se një peshkaqen helmues po mbush me helm ujin përreth.Jo vetëm që do i ndajë copash viktimat, por ai gjithashtu përdor helmin projektues për të gjuajtur – brenda dhe jashtë ujit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...