W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Trespass (2011) | Horror, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Kajli dhe Sara Miller i kanë të gjitha: një vilë të stërmadhe, makina luksoze dhe potencialin për të patur romancë në marrëdhënien e tyre. Ai sapo është kthyer nga një udhëtim pune dhe vajza e tyre Eivëri del fshehurazi për të shkuar në një festë, kur katër kriminelë të veshur me uniforma sigurie dhe maska skish hyjnë brenda në shtëpi. Ata duan çfarë ka brenda në kasafortë: para dhe diamante. Gjatë orëve në vazhdim, historitë e katër grabitësve si edhe të gabimeve në martesën e Kajlit dhe Sarës hyjnë në lojë. A ka vend këtu për heroizma?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...