W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Vanishing on 7th Street (2010) | Horror, Mister, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Kur një ndërprerje masive të energjisë zhyt qytetin e Detroit në errësirë totale, një grup i ndryshëm individësh do e gjejnë veten të vetmuar. E gjithe popullsia do te zhduket ne ajer duke lene mbrapa vetem rroba njerezish, makina te braktisura dhe erresire totale.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.