W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Walking Out (2017) | Aventure, Drame, Mister | Viti: 2017


Rreth filmit:

Dejvid, një adoleshent I rritur në qytet, udhëton drejt Montanës, për t’iu bashkuar babait të divorcuar, në sezonin e ri të gjuetisë. Baba dhe bir mundohen të krijojnë afrimitet, derisa një takim me anën e keqe të natyrës, ndryshon gjithçka.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.