W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Teksa bënte një tur me vajzën e tij në Shtëpinë e Bardhë, një polic hidhet në aksion për të shpëtuar vajzën e tij dhe presidentin nga një grup paraushtarakësh të armatosur rëndë.

Trailer: YouTube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.3/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.