W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Zoolander 2 (2016) | Komedi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Ish modelët Derek Zulender dhe Hensel rikthehen në botën e modës pas një pushimi të gjatë. Ata do të përballen me misterin e vrasjes të shumë yjeve të popit dhe do të ndihmohen nga një punonjëse seksi e Interpolit. Zbulimet që ata bëjnë do i çojnë drejt aventurave të rrezikshme.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.